logo palangan

O Palangan

Pomysł stworzenia miejsca, w którym moglibyśmy dzielić się pięknymi przedmiotami, zrodził się w czasie podróży do malowniczego Iranu. To wtedy zdecydowaliśmy, że kiedyś podzielimy się ze światem naszą miłością do pięknego i tworzonego z pasją rękodzieła.

Rękodzieła, które ma swoją historię, które jest niepowtarzalne oraz za którymi zawsze stoi człowiek. A ten podczas podróży nigdy nie jest dla nas obojętny.

Palangan to kurdyjska wioska znajdująca się w prowincji Kurdystan. Oczarowani domami wtopionymi w zbocze skały zdecydowaliśmy właśnie tak nazwać nasz concept. 

dywany

Co u nas znajdziesz?

Wyselekcjonowane przez nas przedmioty cechuje klasyka i ponadczasowość. Staramy się znajdować rękodzieło z duszą oraz historią. Szukamy rzeczy wytworzonych z naturalnych materiałów i przez małe manufaktury lub przedmiotów tworzonych bezpośrednio przez jednego rzemieślnika.

Znajdziecie tu przedmioty inspirowane naszymi podróżami i fascynacją odmiennymi kulturami i tradycjami. Każdy przedmiot cechuje niepowtarzalny charakter. Zawsze staramy się podać źródło, aby kupione przez Ciebie przedmioty nie pozostawały przypadkowe i aby dawały poczucie satysfakcji z użytkowania.

dywan marokański